Uşak Seramik Türkiye’nin 572’inci büyük sanayi kuruluşu oldu.

Sürekli gelişim hedefi ile sürdürülebilir üretimini stratejik planlamalar çerçevesinde fosil yakıt kullanmadan düşük karbon salınımlı temiz enerji kaynakları kullanarak gelecek kuşaklara yaşanabilir bir Dünya bırakmak için Uşak Seramik 50 yıldır aralıksız çalışmaya devam ediyor.  

Eşsiz ve ayrıcalıklı bir şeyin gerçekten yaratılabilmesi ancak araştırma ve inovasyon yoluyla olabilir. Uşak Seramik, kalite ve her şeyden önce inovasyon tutkusuyla yaşam kalitemize uygun keyifli mekânlar sunmak için çalışmaktadır. 

50 yıllık bilgi, birikim ve tecrübesi ile üretim yapan Uşak Seramik, direkt olarak bin kişi, dolaylı olarak 5.000 kişilik istihdam ile Dünyanın her coğrafyasına ihracat yapan dev bir Dünya şirketi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. 

Bugün Uşak Seramik farklı bir gurur yaşamaktadır!

Türkiye’nin en büyük sanayi kuruluşları arasında sürekli olarak üst sıralara tırmanışını devam ettiren Uşak Seramik, 2020 yılında bir önceki yıla nazaran 71 basamak birden yükselerek bugün Türkiye’nin 572’inci büyük sanayi kuruluşu olarak büyük bir gurur yaşamaktadır

Çıktığımız bu zorlu yolculukta bizleri yalnız bırakmayan başta çalışanlarımız olmak üzere tüm yatırımcılarımız, iş ortaklarımız ve paydaşlarımıza sonsuz şükranlarımızı sunarız.

UŞAK SERAMİK A.Ş.

Haber Tarihi: 15.07.2021